Olja på duk, "Syskon". Signerad och daterad 36. (61x69)
950 SEK | 2015-08-21 13:49 |
900 SEK | 2015-08-23 09:51 |
200 SEK | 2015-08-22 19:21 |
100 SEK | Startpris |