Olja på pannå, landskapsscen med figurer. Signerad. (34x26)
4 200 SEK | 2015-08-23 10:04 |
4 000 SEK | 2015-08-23 08:31 |
2 000 SEK | 2015-08-22 21:18 |
900 SEK | 2015-08-21 20:55 |
600 SEK | 2015-08-21 13:45 |
100 SEK | Startpris |