Olja på duk, landskap med väderkvarn. Signerad. (49x69)
1 400 SEK | 2015-08-05 13:54 |
1 300 SEK | 2015-08-23 11:47 |
150 SEK | 2015-08-20 22:38 |
100 SEK | Startpris |