Olja på duk, hamnbild med figurer. Signerad. Krackeleringar, ramen med färgsläpp. (52x64)
1 500 SEK | 2015-08-05 13:54 |
1 400 SEK | 2015-08-22 20:24 |
150 SEK | 2015-08-21 13:46 |
100 SEK | Startpris |