Bemålad plåt och mahogny. Kopia av originalkrön medföljer. Slitage, mindre skador. (Längd 75)
6 200 SEK | 2015-08-23 08:08 |
6 000 SEK | 2015-08-23 01:59 |
2 900 SEK | 2015-08-22 21:57 |
2 800 SEK | 2015-08-21 18:19 |
2 000 SEK | 2015-08-22 10:37 |
800 SEK | 2015-08-20 21:46 |
150 SEK | 2015-08-20 20:38 |
100 SEK | Startpris |