Olja på duk, porträtt av dalkulla. Signerad och daterad 38. (40x58)
2 500 SEK | 2015-08-23 10:40 |
2 400 SEK | 2015-08-23 07:46 |
1 700 SEK | 2015-08-21 13:49 |
850 SEK | 2015-08-21 17:40 |
200 SEK | 2015-08-20 22:37 |
100 SEK | 2015-08-20 18:33 |
100 SEK | Startpris |