Olja på pannå, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 61. (50x70)
6 400 SEK | 2015-09-13 10:18 |
6 200 SEK | 2015-09-13 09:54 |
2 100 SEK | 2015-09-13 09:40 |
1 500 SEK | 2015-09-12 14:10 |
1 400 SEK | 2015-09-13 04:49 |
1 200 SEK | 2015-09-12 13:16 |
250 SEK | 2015-09-12 11:36 |
100 SEK | 2015-09-10 20:30 |
100 SEK | Startpris |