Olja på pannå, landskap med figurer. Signerad och daterad 1952. (60x72)
1 800 SEK | 2015-09-13 09:40 |
1 700 SEK | 2015-09-13 00:52 |
1 700 SEK | 2015-09-13 04:49 |
1 500 SEK | 2015-09-11 23:37 |
1 000 SEK | 2015-09-11 22:34 |
100 SEK | Startpris |