Olja på pannå, landskap med byggnader och figurer. Signerad och daterad 1954. (43x68)
2 100 SEK | 2015-09-13 09:41 |
2 000 SEK | 2015-09-11 22:33 |
1 800 SEK | 2015-09-13 04:50 |
1 600 SEK | 2015-09-11 16:24 |
1 200 SEK | 2015-09-11 22:28 |
100 SEK | Startpris |