Olja på träskiva. Signerad C Pol. I förgylld ram. (46x63)
28 500 SEK | 2015-09-13 12:02 |
28 000 SEK | 2015-09-13 11:57 |
22 000 SEK | 2015-09-13 09:42 |
10 000 SEK | 2015-09-12 16:22 |
8 200 SEK | 2015-09-12 11:05 |
6 200 SEK | 2015-09-10 20:25 |
3 600 SEK | 2015-09-10 21:03 |
150 SEK | 2015-09-10 20:30 |
100 SEK | Startpris |