Bronserad och förgylld. En dekordel lagning, renoverad. (Höjd 70)
600 SEK | 2015-09-11 18:19 |
550 SEK | 2015-09-13 00:18 |
200 SEK | 2015-09-12 12:00 |
100 SEK | 2015-09-11 16:36 |
100 SEK | Startpris |