Bronserade och förgyllda. Med dekor av kedjor och maskaroner. Lagningar, dekorsprickor. (Höjd 28, bredd 41, djup 25)
4 400 SEK | 2015-09-13 12:06 |
4 200 SEK | 2015-09-13 11:50 |
3 800 SEK | 2015-09-13 12:03 |
1 500 SEK | 2015-09-12 12:47 |
1 200 SEK | 2015-09-11 08:16 |
600 SEK | 2015-09-11 15:58 |
200 SEK | 2015-09-10 20:27 |
200 SEK | 2015-09-11 08:08 |
100 SEK | 2015-09-10 20:07 |
100 SEK | Startpris |