Olja på duk, insjölandskap med fåglar. Signerad och daterad 00. (87x115)
5 400 SEK | 2015-10-04 12:00 |
5 200 SEK | 2015-10-04 11:56 |
5 000 SEK | 2015-10-04 11:51 |
3 300 SEK | 2015-10-03 13:42 |
2 200 SEK | 2015-10-02 16:48 |
1 600 SEK | 2015-10-02 07:01 |
1 200 SEK | 2015-10-02 00:19 |
800 SEK | 2015-10-01 22:05 |
200 SEK | 2015-10-01 21:00 |
150 SEK | 2015-10-01 20:08 |
100 SEK | 2015-10-01 19:11 |
100 SEK | Startpris |