Kopparstick, "Between vertical and horizon". Signerad och numrerad. Inramad. (63x49)
9 400 SEK | 2015-10-03 14:10 |
9 200 SEK | 2015-10-03 14:55 |
6 400 SEK | 2015-10-03 13:51 |
700 SEK | 2015-10-01 22:39 |
500 SEK | 2015-10-02 04:35 |
100 SEK | Startpris |