Kopparstick, "Adress to a haggis". Signerad och numrerad. Daterad 1991. Inramad. (64x39,5)
9 200 SEK | 2015-10-03 14:11 |
9 000 SEK | 2015-10-03 14:54 |
2 000 SEK | 2015-10-03 08:15 |
1 000 SEK | 2015-10-02 11:42 |
100 SEK | Startpris |