Färglagt kopparstick, "To Abraham van der Meulen". Signerad och numrerad. Inramad. (50x64)
13 500 SEK | 2015-10-03 14:09 |
13 000 SEK | 2015-10-03 14:56 |
6 200 SEK | 2015-10-02 17:05 |
5 800 SEK | 2015-10-02 09:54 |
3 000 SEK | 2015-10-02 10:25 |
1 100 SEK | 2015-10-01 22:38 |
400 SEK | 2015-10-01 20:12 |
100 SEK | Startpris |