Olja på pannå, interiör med dalkullor och spelman. Signerad och otydligt daterad. I förgylld ram med mindre färgsläpp. (88x148)
10 500 SEK | 2015-10-03 21:06 |
10 000 SEK | 2015-10-03 10:07 |
750 SEK | 2015-10-01 23:25 |
650 SEK | 2015-10-01 20:01 |
350 SEK | 2015-10-01 20:23 |
100 SEK | 2015-10-01 19:10 |
100 SEK | Startpris |