Med handmålad dekor. Krackeleringar, färgslitage. (Höjd 25)
600 SEK | 2015-10-02 15:14 |
550 SEK | 2015-10-03 23:24 |
450 SEK | 2015-10-02 15:52 |
150 SEK | 2015-10-02 07:44 |
100 SEK | 2015-10-01 21:18 |
100 SEK | Startpris |