Olja på duk, soluppgång. Signerad och daterad 1925-26. (57x81)
2 500 SEK | 2015-10-03 19:45 |
2 400 SEK | 2015-10-03 13:42 |
2 200 SEK | 2015-10-03 18:57 |
950 SEK | 2015-10-02 14:56 |
600 SEK | 2015-10-03 08:57 |
150 SEK | 2015-10-02 18:28 |
100 SEK | Startpris |