Kopparstick, "To Abraham van der Meulen". Signerad och numrerad. Inramad, glas saknas. (64x49)
3 400 SEK | 2015-10-24 16:23 |
3 200 SEK | 2015-10-25 10:30 |
2 700 SEK | 2015-10-24 07:42 |
2 400 SEK | 2015-10-23 21:51 |
1 200 SEK | 2015-10-23 18:11 |
1 100 SEK | 2015-10-23 07:39 |
150 SEK | 2015-10-22 22:29 |
100 SEK | Startpris |