Kopparstick, landskap. Signerad och numrerad. Inramad. (37x60)
2 300 SEK | 2015-10-25 10:55 |
2 200 SEK | 2015-10-25 10:58 |
950 SEK | 2015-10-25 08:21 |
900 SEK | 2015-10-24 21:24 |
550 SEK | 2015-10-23 09:28 |
100 SEK | Startpris |