Signerad och daterad 1940. Horn med avslag. (Längd 40)
650 SEK | 2015-10-24 22:45 |
600 SEK | 2015-10-24 17:23 |
400 SEK | 2015-10-24 19:40 |
200 SEK | 2015-10-24 09:56 |
200 SEK | 2015-10-24 16:11 |
100 SEK | Startpris |