Olja på duk, gårdsscen med figurer. Monogramsignerad. Ram med mindre färgsläpp. (57x34)
2 300 SEK | 2015-10-25 12:00 |
2 200 SEK | 2015-10-25 09:02 |
1 900 SEK | 2015-10-24 16:44 |
1 000 SEK | 2015-10-23 21:50 |
600 SEK | 2015-10-23 08:39 |
250 SEK | 2015-10-23 03:14 |
150 SEK | 2015-10-22 20:53 |
100 SEK | 2015-10-22 19:52 |
100 SEK | Startpris |