Olja på pannå, "Klippan 59". Signerad. (37x44,5)
7 200 SEK | 2015-10-25 12:02 |
7 000 SEK | 2015-10-25 12:02 |
3 800 SEK | 2015-10-24 16:30 |
3 600 SEK | 2015-10-23 10:06 |
3 400 SEK | 2015-10-22 11:58 |
2 400 SEK | 2015-10-22 22:24 |
1 100 SEK | 2015-10-22 20:24 |
100 SEK | Startpris |