Olja på duk, allmogeinteriör med dalkulla. Signerad och daterad 1944. (91x72)
5 200 SEK | 2015-10-25 12:03 |
5 000 SEK | 2015-10-25 12:00 |
4 600 SEK | 2015-10-25 10:10 |
4 400 SEK | 2015-10-25 09:14 |
3 200 SEK | 2015-10-24 08:35 |
1 700 SEK | 2015-10-23 19:17 |
1 500 SEK | 2015-10-23 13:22 |
1 000 SEK | 2015-10-23 14:35 |
450 SEK | 2015-10-23 08:41 |
350 SEK | 2015-10-23 03:15 |
250 SEK | 2015-10-22 21:43 |
150 SEK | 2015-10-22 20:28 |
100 SEK | 2015-10-22 19:37 |
100 SEK | Startpris |