Färglagd etsning, "På språng". Signerad och numrerad 10/10. Inramad. (20x23)
1 600 SEK | 2015-10-25 11:59 |
1 500 SEK | 2015-10-25 10:57 |
1 400 SEK | 2015-10-25 10:59 |
900 SEK | 2015-10-25 08:52 |
300 SEK | 2015-10-24 14:01 |
200 SEK | 2015-10-22 20:53 |
100 SEK | 2015-10-22 19:34 |
100 SEK | Startpris |