Kopparstick, "Menaus". Signerad och numrerad. Inramad. (64x48,5)
4 600 SEK | 2015-10-23 18:31 |
4 400 SEK | 2015-10-24 16:30 |
1 500 SEK | 2015-10-22 23:39 |
1 100 SEK | 2015-10-22 22:31 |
100 SEK | Startpris |