Olja på duk, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 1881. I samtida ram. Krackeleringar. (46x74)
15 000 SEK | 2015-10-20 11:46 |
14 500 SEK | 2015-10-24 17:13 |
6 200 SEK | 2015-10-23 22:09 |
3 800 SEK | 2015-10-22 20:53 |
3 400 SEK | 2015-10-22 20:18 |
250 SEK | 2015-10-22 19:51 |
150 SEK | 2015-10-22 19:37 |
100 SEK | Startpris |