Olja på duk, "Brita i atieljen". Signerad, a tergo daterad Leksand 1949. (64x49)
1 600 SEK | 2015-10-25 12:03 |
1 500 SEK | 2015-10-25 11:29 |
1 000 SEK | 2015-10-25 10:30 |
500 SEK | 2015-10-24 11:00 |
450 SEK | 2015-10-23 21:14 |
350 SEK | 2015-10-23 20:49 |
300 SEK | 2015-10-23 09:36 |
200 SEK | 2015-10-23 08:37 |
100 SEK | Startpris |