Olja på duk, interiör med kvinna. Signerad och daterad 41. I förgylld ram med mindre färgbortfall. (71x91)
7 200 SEK | 2015-11-15 10:32 |
7 000 SEK | 2015-11-15 11:41 |
5 000 SEK | 2015-11-15 10:35 |
3 400 SEK | 2015-11-14 12:15 |
2 300 SEK | 2015-11-13 12:17 |
2 200 SEK | 2015-11-13 10:43 |
2 000 SEK | 2015-11-12 23:53 |
1 200 SEK | 2015-11-13 07:01 |
150 SEK | 2015-11-12 21:45 |
100 SEK | Startpris |