Med dekor av blomster och figur. Hårt slitage, skador. (ca.100x90)
3 000 SEK | 2015-11-14 13:44 |
2 900 SEK | 2015-11-12 17:31 |
150 SEK | 2015-11-14 08:07 |
100 SEK | Startpris |