Överfångsglas. Med dekor av landskap. Signerad. Ytrispa, minimal mynningsnagg. (Höjd 29)
4 000 SEK | 2015-11-13 10:00 |
3 800 SEK | 2015-11-13 12:39 |
3 400 SEK | 2015-11-13 10:49 |
400 SEK | 2015-11-12 23:14 |
300 SEK | 2015-11-12 22:19 |
150 SEK | 2015-11-12 22:41 |
100 SEK | Startpris |