43. Vas, Emile Gallé, Frankrike, 1900-talets början

Överfångsglas. Med dekor av landskap. Signerad. Ytrispa, minimal mynningsnagg. (Höjd 29)

Varunr 184594

15 November 2015 12:00

4 000 SEK2015-11-13 10:00
3 800 SEK2015-11-13 12:39
3 400 SEK2015-11-13 10:49
400 SEK2015-11-12 23:14
300 SEK2015-11-12 22:19
150 SEK2015-11-12 22:41
100 SEK Startpris

2015-11-15 Månadsauktion, Söndag den 15 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms