Olja på duk, interiör med dalkulla. Signerad och daterad 1917. (111x87)
7 800 SEK | 2015-11-15 09:25 |
7 600 SEK | 2015-11-15 11:40 |
6 400 SEK | 2015-11-14 17:26 |
3 600 SEK | 2015-11-14 17:04 |
3 400 SEK | 2015-11-13 17:02 |
2 500 SEK | 2015-11-13 10:17 |
2 000 SEK | 2015-11-12 23:52 |
1 200 SEK | 2015-11-13 09:47 |
200 SEK | 2015-11-13 07:01 |
100 SEK | Startpris |