5. Ivar Nyberg (1855-1925)

Olja på duk, interiör med dalkulla. Signerad och daterad 1917. (111x87)

Varunr 183627

15 November 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 7 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

7 800 SEK2015-11-15 09:25
7 600 SEK2015-11-15 11:40
6 400 SEK2015-11-14 17:26
3 600 SEK2015-11-14 17:04
3 400 SEK2015-11-13 17:02
2 500 SEK2015-11-13 10:17
2 000 SEK2015-11-12 23:52
1 200 SEK2015-11-13 09:47
200 SEK2015-11-13 07:01
100 SEK Startpris

2015-11-15 Månadsauktion, Söndag den 15 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms