Skål samt tallrikar 12st. Krackeleringar, fläckar, en tallrik med större nagg. Några tallrikar med smånagg. (Tallrikarnas diameter 23)
3 600 SEK | 2015-11-15 11:58 |
3 400 SEK | 2015-11-13 10:21 |
3 000 SEK | 2015-11-13 14:00 |
1 900 SEK | 2015-11-13 08:18 |
1 500 SEK | 2015-11-12 21:37 |
600 SEK | 2015-11-12 22:49 |
100 SEK | Startpris |