Klarglas med dekor av fiskar och sjöväxter. Signerad "Orrefors Sweden Graal Nr.1558-B Edward Hald". Repor. (Höjd 15,5)
4 200 SEK | 2015-11-15 10:58 |
2 500 SEK | 2015-11-15 10:36 |
2 100 SEK | 2015-11-13 13:59 |
1 000 SEK | 2015-11-12 22:47 |
300 SEK | 2015-11-12 22:28 |
150 SEK | 2015-11-12 22:28 |
100 SEK | Startpris |