Olja på duk, trädgård med mansfigur. Signerad och daterad 1890. Mindre duklagningar och mindre retuscher. (75x92)
6 400 SEK | 2015-12-06 11:54 |
6 200 SEK | 2015-12-04 10:46 |
5 200 SEK | 2015-12-04 09:41 |
1 600 SEK | 2015-12-04 09:33 |
1 200 SEK | 2015-12-03 22:10 |
850 SEK | 2015-12-03 23:46 |
500 SEK | 2015-12-03 22:26 |
100 SEK | Startpris |