Betsad träkolv. Varbygel och dekorer i mässing. Signerad JD, med otydlig datering i romerska siffror. Kolv med lagning, slitage. (Längd 129)
3 000 SEK | 2015-12-05 22:47 |
2 900 SEK | 2015-12-04 09:45 |
2 000 SEK | 2015-12-05 13:36 |
1 500 SEK | 2015-12-04 15:32 |
900 SEK | 2015-12-04 07:01 |
200 SEK | 2015-12-04 08:18 |
100 SEK | Startpris |