Olja på duk, "Les Cerises". Signerad. I samtida ram. (60x49)
13 000 SEK | 2016-01-10 12:05 |
12 500 SEK | 2016-01-10 12:03 |
10 000 SEK | 2016-01-10 11:37 |
8 600 SEK | 2016-01-10 11:52 |
7 800 SEK | 2016-01-10 10:45 |
7 600 SEK | 2016-01-10 09:29 |
4 000 SEK | 2016-01-09 13:25 |
3 800 SEK | 2016-01-09 16:11 |
3 400 SEK | 2016-01-08 18:44 |
3 200 SEK | 2016-01-08 18:41 |
1 700 SEK | 2016-01-07 19:22 |
1 500 SEK | 2016-01-06 23:36 |
850 SEK | 2016-01-06 01:11 |
400 SEK | 2016-01-06 18:25 |
300 SEK | 2016-01-06 11:33 |
200 SEK | 2016-01-05 23:12 |
100 SEK | 2016-01-05 22:14 |
100 SEK | Startpris |