Olja på duk, insjölandskap. Signerad. Ram med färgsläpp. (78x115)
7 400 SEK | 2016-01-09 10:40 |
7 200 SEK | 2016-01-05 22:00 |
6 600 SEK | 2016-01-08 18:39 |
4 200 SEK | 2016-01-06 18:11 |
3 400 SEK | 2016-01-06 00:30 |
3 000 SEK | 2016-01-06 00:09 |
100 SEK | Startpris |