Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad. (34x49)
4 800 SEK | 2016-01-10 11:59 |
4 600 SEK | 2016-01-10 08:26 |
2 600 SEK | 2016-01-09 18:28 |
100 SEK | Startpris |