Dalmålning på papper. Signerad och daterad 1848. Restaurerad av Per-Hilding Perjons. Slitage.(103x124)
15 500 SEK | 2016-01-09 20:53 |
15 000 SEK | 2016-01-10 11:22 |
11 500 SEK | 2016-01-10 09:56 |
6 200 SEK | 2016-01-06 17:40 |
5 800 SEK | 2015-12-29 16:48 |
2 500 SEK | 2016-01-06 00:07 |
2 000 SEK | 2016-01-05 21:39 |
1 200 SEK | 2016-01-05 21:17 |
1 000 SEK | 2016-01-05 20:56 |
100 SEK | Startpris |