Etsning, "Flicka på huk". Monogramsignerad. Inramad. (24,5x19,5)
3 200 SEK | 2016-01-10 12:10 |
3 000 SEK | 2016-01-10 10:31 |
2 300 SEK | 2016-01-09 23:45 |
1 700 SEK | 2016-01-09 08:45 |
1 600 SEK | 2016-01-08 19:05 |
700 SEK | 2016-01-07 09:02 |
100 SEK | 2016-01-05 21:44 |
100 SEK | Startpris |