Olja på träskiva, kroginteriör. Osignerad. Inköpt hos Rapps Konsthandel den 30 oktober 1952, av konstnären Per-Hilding Perjons, kvitto medföljer.(31x30)
23 000 SEK | 2016-01-08 16:25 |
22 500 SEK | 2015-12-29 16:36 |
3 200 SEK | 2016-01-07 21:49 |
2 900 SEK | 2016-01-07 09:04 |
2 700 SEK | 2016-01-06 16:30 |
1 600 SEK | 2016-01-06 16:14 |
1 400 SEK | 2016-01-06 01:56 |
1 000 SEK | 2016-01-05 20:57 |
150 SEK | 2016-01-05 20:32 |
100 SEK | Startpris |