Pavel Fedorovich Sazikov, Moskva. Snäckformad. Invändigt förgylld. Förgyllningsslitage, mindre bulor. (Vikt 950g., bredd 32, längd 30, höjd 11)
17 500 SEK | 2016-01-31 11:59 |
17 000 SEK | 2016-01-31 12:03 |
15 000 SEK | 2016-01-31 12:00 |
12 500 SEK | 2016-01-31 10:10 |
11 000 SEK | 2016-01-30 21:58 |
10 000 SEK | 2016-01-31 09:39 |
7 400 SEK | 2016-01-31 01:15 |
6 800 SEK | 2016-01-29 11:06 |
1 700 SEK | 2016-01-28 21:53 |
100 SEK | Startpris |