Beläggningar, repor, mynning med mindre nagg. (Höjd 19)
1 400 SEK | 2016-01-31 11:36 |
1 300 SEK | 2016-01-31 08:32 |
1 200 SEK | 2016-01-30 20:19 |
950 SEK | 2016-01-29 23:14 |
600 SEK | 2016-01-29 16:17 |
400 SEK | 2016-01-29 11:56 |
300 SEK | 2016-01-29 12:03 |
100 SEK | 2016-01-29 09:31 |
100 SEK | Startpris |