Med genombruten och graverad dekor. Fot med bladdekor. Godronnerad bas. Invändigt förgylld. Kontrollör Aleksandr Ilyich Yashinkov. Förgyllningsslitage. (Längd 27, höjd inklusive hänkel 27, bredd 19,5, vikt 366g.)
7 800 SEK | 2016-01-31 10:13 |
7 600 SEK | 2016-01-30 20:44 |
6 800 SEK | 2016-01-29 10:21 |
5 600 SEK | 2016-01-30 19:01 |
4 800 SEK | 2016-01-29 22:31 |
2 200 SEK | 2016-01-28 22:36 |
2 200 SEK | 2016-01-28 23:14 |
1 000 SEK | 2016-01-28 21:53 |
150 SEK | 2016-01-28 22:14 |
100 SEK | Startpris |