Olja på duk uppklistrad på pannå, "The broken pitcher". I samtida ram. Krackeleringar, ram med skador och lagningar. (65x55)
3 600 SEK | 2016-01-31 11:27 |
3 400 SEK | 2016-01-31 11:58 |
2 600 SEK | 2016-01-30 22:19 |
2 500 SEK | 2016-01-30 18:32 |
1 200 SEK | 2016-01-30 18:23 |
850 SEK | 2016-01-30 11:28 |
750 SEK | 2016-01-29 21:14 |
200 SEK | 2016-01-29 04:28 |
150 SEK | 2016-01-28 22:41 |
100 SEK | 2016-01-28 22:08 |
100 SEK | Startpris |