Förgylld metall. Med dekor av drakdjur. Stämplade 84. (Höjd 22)
2 200 SEK | 2016-01-31 10:51 |
2 100 SEK | 2016-01-31 11:11 |
1 300 SEK | 2016-01-31 01:36 |
1 000 SEK | 2016-01-31 02:13 |
800 SEK | 2016-01-30 09:06 |
750 SEK | 2016-01-30 12:45 |
350 SEK | 2016-01-29 20:01 |
300 SEK | 2016-01-29 13:25 |
250 SEK | 2016-01-29 11:42 |
200 SEK | 2016-01-29 11:37 |
150 SEK | 2016-01-29 09:42 |
100 SEK | 2016-01-28 23:59 |
100 SEK | Startpris |