Träskuren tupp. Signerad och daterad 1926. (Höjd 7)
3 400 SEK | 2016-01-31 11:45 |
3 200 SEK | 2016-01-31 09:26 |
950 SEK | 2016-01-30 20:15 |
500 SEK | 2016-01-29 11:58 |
450 SEK | 2016-01-29 17:39 |
350 SEK | 2016-01-29 10:22 |
100 SEK | 2016-01-29 09:37 |
100 SEK | Startpris |