Träskuren tupp. Osignerad. Mindre ytslitage. (Höjd 15)
1 600 SEK | 2016-01-31 10:00 |
1 500 SEK | 2016-01-30 11:07 |
1 100 SEK | 2016-01-30 20:15 |
700 SEK | 2016-01-30 16:14 |
400 SEK | 2016-01-30 10:24 |
350 SEK | 2016-01-29 23:17 |
300 SEK | 2016-01-29 19:12 |
150 SEK | 2016-01-29 08:23 |
100 SEK | Startpris |